KAS IETILPST JŪSU JUMTA RISINĀJUMĀ?

Atbilde ir īsa: viss nepieciešamais. Ikviens jumta risinājums tiek veidots konkrētajam jumtam. Jumta risinājums ietver dakstiņus, speciālos dakstiņus, ventilācijas elementus, kā arī drošības aprīkojumu – visu Jums nepieciešamo.

KĀDAS IR BETONA DAKSTIŅU PRIEKŠROCĪBAS SALĪDZINĀJUMĀ AR MĀLA DAKSTIŅIEM?

Vispirms un galvenokārt jau cena. Betona dakstiņi ir lētāki. Taču māla dakstiņi ir dabisks materiāls, kas laika gaitā kļūst tikai pievilcīgāks. Betona dakstiņi noveco savādāk. Bieži vien jūs varat dzirdēt kādu apgalvojam, ka betona dakstiņi ir vieglāk klājami, taču tā ir taisnība tikai salīdzinājumā ar vēsturiskajiem dakstiņiem, tādiem kā Vittinge un Dantegl. Savstarpēji savienojamie māla dakstiņi ir tikpat viegli klājami kā betona dakstiņi. Varbūt pat vēl vieglāk, jo tie sver nedaudz mazāk kā betona dakstiņi.

KĀDA IR MĀLA UN BETONA DAKSTIŅU CENAS ATŠĶIRĪBA?

Māla dakstiņi ir dārgāki. Jumta uzklāšanas izmaksas dažādiem dakstiņu veidiem būs atšķirīgas. Par precizām jumta seguma materiāla izmaksām tieši Jūsu jumtam vaicājiet mums zvanot vai rakstot e-pastu.

KUR ES VARU ATRAST MONTĀŽAS INSTRUKCIJAS DROŠĪBAS APRĪKOJUMAM?

Detalizētas montāžas instrukcijas variet lejupielādēt šeit.

VAI ES SAVU ŠĪFERA VAI SKĀRDA JUMTU VARU NOMAINĪT AR MĀLA VAI BETONA DAKSTIŅU JUMTU?

Jā. Lai gan māla vai betona dakstiņu jumts ir smagāks nekā šīfera vai skārda jumts, lielākā daļa jumtu bez sarežģījumiem var izturēt papildu slodzi. Jumts veidots tā, lai spētu izturēt lielu sniega radītu slodzi, tādēļ dakstiņu svars ir nenozīmīgs. Lai pārliecinātos par drošību, iesakām sazināties ar mūsu tehnisko speciālistu, kurš pārbaudīs jūsu mājas jumta konstrukciju un veiks nepieciešamos aprēķinus.

UZ MANIEM VECAJIEM DAKSTIŅIEM IR TIK TIKKO SASKATĀMS MARĶĒJUMS TO APAKŠĒJĀ DAĻĀ. VAI VARU ATRAST DAKSTIŅUS, KAS BŪTU LĪDZĪGI VECAJIEM?

Visvienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir noņemt vienu dakstiņu un aiznest to uz mūsu biroju. Mēs palīdzēsim saprast tieši kuri no dakstiņiem Jums ir nepieciešami. Varbūt varat tos atrast pats – aplūkojiet mūsu katalogu. Atcerieties tikai, ka laika gaitā dakstiņu nosaukumi var būt mainījušies.

KĀ TĪRĪT JUMTU?

Galvenais ieteikums: dariet to rūpīgi. Tā kā vecie dakstiņi var būt ieplaisājuši, tie var pārlūzt, ja izmantosiet augstspiediena mazgātāju. Sāciet tīrīšanu, noslaukot jumtu ar slotu. Pēc tam noskalojiet to ar parasto dārza šļūteni. Ja jumts vēl joprojām ir netīrs, tad vēlams izmantot speciālus jumta tīrīšanas līdzekļus.

IEGĀDĀTIES BMI MONIER PRODUKCIJU