BMI AeroDek logo

Zīmols BMI AeroDek, ko Latvijā pārstāv uzņēmums BMI Latvija, jau ilgus gadus Eiropā un visā pasaulē saviem klientiem piedāvā premium klases metāla jumtu segumu.

Šo gadu laikā BMI AeroDek, ir uzstādījis jaunus standartus metāla jumtu tirgū. Zīmola piedāvātās metāla jumta loksnes, ir veidotas tā, lai kalpotu gadiem ilgi. Tās nodrošina ūdensnecaurlaidību, un piedāvā ekspertu tehnisko atbalstu visu produkta kalpošanas laiku.

BMI AeroDek jumts, ir skaists, viegls un izturīgs. Samazinātais jumta seguma svars paver iespējas ātrai un vienkāršai jumta montāžai. Tas ir testēts un pārbaudīts tā, lai spētu izturēt pat visskarbākos klimatiskos apstākļus. Dēļ šī, BMI AeroDek jumta segums ir iecienīts visās klimatiskajās joslās – kā lietainajā un vētrainajā Skotijā, tā Skandināvijā un ekvatoriālajā joslā.

AeroDek galvenais materiāls ir nerūsējošais tērauds – visvairāk pārstrādātais materiāls pasaulē. Kad jumts savu būs nokalpojis, BMI AeroDek loksnes ir nododamas otrreizējai pārstrādei. Sava vieglā svara dēļ, produktu ir iespējams ērtāk sapakot un pārvietot, kas savukārt samazina CO2 izmešus un samazina pieprasījumu pēc fosilā kurināmā.