Būsim atklāti, ja mēs teiksim, cik kvalitatīvi ir mūsu dakstiņi, cik pirmklasīgi un izcili, vai Jūs mums ticēsiet? Šobrīd šie vārdi tiek minēti tik bieži, ka drošvien Jums, kā privātmājas īpašniekam jau sāp galva no tā, cik “kvalitatīvs” viss ir. Bet vai kāds to var pierādīt? Reāli, taustāmi?

Tāpēc nav vērts lieki tērēt laiku. Runāsim par lietu. Ko BMI Monier var darīt Jūsu labā, ja runa iet par Jūsu jaunās mājas jumtu?

  • ATBALSTS

Jumts, tas ir kas vairāk nekā tikai dažādu materiālu apkopojums. Tas raksturo Jūsu vērtības, dzīvesstilu un gaumi. BMI Monier mēs strādājam roku rokā ar Jums kā māju īpašniekiem, cenšamies izprast Jūsu vēlmes un vajadzības, un piemeklēt izdevīgāko risinājumu tieši Jūsu projektam.
Dažreiz mēs runājam par jumtu kā par mājas piekto fasādi. Tik svarīga ir tā loma. Bet tas, protams, ir nepietiekams jumta novērtējums, jo jumts ir vēl izturīgāks par sienām. Lai aizturētu lietu, sniegu un vēju ir nepieciešami pareizie materiāli. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc dakstiņu jumti ir pazīstami jau tūkstošiem gadu. Atkal, mēs neteiksim, cik super puper labi ir mūsu dakstiņi. Bet, tas, ko mēs varam teikt, liekot roku uz sirds ir šis…

  • MATERIĀLU KOMPOZĪCIJA

Mūsu dakstiņi ir veidoti no tādiem materiāliem, kas rezultātā rada dakstiņu, kas ir īpaši piemērots Latvijas klimatam. Un šis ir ārkārtīgi svarīgi. Jo nepareiza ražošanas materiālu izvēle var nozīmēt to, ka dakstiņš ātri sāks lobīties un drupt. Un tad var augt aptieku ekonomika, jo manāmi pieaugs galvas pretsāpju līdzekļu iegāde. Mēs sakām tā, labāk jau sākumā rūpīgi izvēlēties dakstiņu ražotāju un Jūsu sūri grūti pelnīto naudiņu tērēt atpūtai un sev mīļo cilvēku iepriecināšanai.

  • PRECIZITĀTE

Tikpat precīzs kā Šveices pulkstenis. Mūsu BMI Monier dakstiņš. Šis būs svarīgi jumiķim, kurš ieklās Jūsu jumtu. Gluži vienkārši tas nozīmē to, ka dakstiņi precīzi pieguls viens otram kā rezultātā neradīsies šķirbas pa kurām iekļūt visādiem svešķermeņiem.

  • PILNS JUMTA KOMPLEKTS

Mēs Jums sagatavosim pilnas jumta komplektācijas piedāvājumu. Iekļaujot tajā ne tikai rindu dakstiņus, bet arī visus nepieciešamos aksesuārus (ko, starp citu, ražojam mēs paši BMI). Jūs teiksiet, bet man nevajag tik daudz dažādu detaļu? Nav problēmu, pēc piedāvājuma saņemšanas mēs ar Jums izrunāsim konkrētas piedāvājuma pozīcijas nepieciešamību. Visi jumti nav vienādi, tāpat kā vēlmes un iespējas. Bet tas jau ir mūsu uzdevums – Jūs uzklausīt un sagatavot tādu piedāvājumu, kas derēs tieši Jums.

  • VISS JAU SKAN LABI, BET, KĀ AR CENU? CIK MAN IZMAKSĀS JŪSU JUMTS?

Tātad, pirmais solis  – atsūtiet mums savas mājas jumta plānu. Ideālā gadījumā tas ir ne tikai jumta plāns, bet arī fasāžu plāni. Jo sevišķi tad, ja vēlaties, lai sagatavojam piedāvājumu arī noteksistēmām (piedāvājam ražotāja Lindab noteksistēmas). Aptuveni 3 darba dienu laikā sagatavosim jums piedāvājumu un nosūtīsim atpakaļ uz Jūsu e-pastu. Un tālākais kļūs saprotams sarunu formā.
Ja priekšroku dodiet sarunām klātienē – droši. Mēs tikai priecāsimies. Uzzvaniet mums, sarunāsim tikšanos un izrunāsim visu jau sākumā, pie reizes būs iespēja mūsu ofisā nopētīt kā dakstiņi izskatās dzīvē.

Beigu beigās, atcerieties, ka jūsu māja ir, iespējams, lielākais ieguldījums, ko veiksiet savā dzīvē. Jums ir tiesības zināt, ka mājas jumts pasargās visus tās iemītniekus. Uztveriet BMI Monier kā savu palīgu, kurš Jūs atbalstīs no projekta pirmās dienas līdz tā beigām un pat pēc tam. Mēs patiesi priecāsimies Jums palīdzēt.

 

IEGĀDĀTIES BMI MONIER PRODUKCIJU