Augstas kvalitātes, droši, izturīgi un ekonomiski

 

Icopal modificētā SBS bitumena ruļļu materiāli tiek ražoti, izmantojot tehnoloģiju “ātrais profils”, kas nozīmē, ka ražošanas procesā tiek izveidota profilēta ruļļa apakša. Tas nodrošina vairākas priekšrocības:

  • Profilētā SBS ruļļu materiāla uzkausējamās virsmas laukums ir par 40% lielāks nekā tradicionālajiem ruļļu materiāliem. Tas nodrošina efektīvāku un vienmērīgāku bitumena masas kušanu. Vienmērīga virsmas karsēšana – īpašās antiadhēzijas plēves izmantošana un tās novietojums, nodrošina tās pilnīgu un ļoti ātru sadegšanu;
  • Drošs uz izturīgs savienojums ar pamatni – ātra un vienmērīga SBS modificētā bitumena kausēšana nodrošina vienmērīgu savienojumu ar pamatni. Materiāla ieklāšanas ātrums vairs neietekmē darba kvalitāti.
  • Laika ekonomija – ruļļa profilētā virsma ļoti ātri un vienmērīgi izplata siltumu, kā rezultātā bitumena masa kūst ātrāk un ieklāšana ir par 30% ātrāka nekā neprofi lētiem ruļļu materiāliem.
  • Gāzes ekonomija – izmantojot profi lētos SBS ruļļu materiālus, gāzes patēriņš uzkausēšanai tiek samazināts par 25% salīdzinājumā ar tradicionālajiem materiāliem.