Jebkura kārtīga latvieša māja ir pelnījusi ne vien kārtīgu jumtu, bet arī labu, kvalitatīvu un ilgmūžīgu dūmvadu. Tieši tādi ir Schiedel dūmvadi, kurus vari iegādāties atsevišķi, vai reizē, kopā ar kādu no BMI Latvija piedāvātajiem jumta seguma materiāliem.

Pateicoties Schiedel vairāk kā 70 gadu ilgajai pieredzei un uzņēmuma attīstītajām tehnoloģijām, mēs savus klientus spējam nodrošināt ar inovatīviem augstas kvalitātes risinājumiem. Šie risinājumi būs piemēroti kā privātmājai tā arī industriālām ēkām.

Schiedel ir sinonīms tādiem vārdiem kā drošība un izturība, kas ir svarīgākās īpašības, raksturojot patiešām labu dūmvadu. Gluži tāpat kā citi BMI Latvija produkti, arī Schiedel dūmvadi sniegs Tev sirdsmieru un pārliecību, ka produkts, ko būsi iegādājies par saviem sūri grūti nopelnītajiem līdzekļiem, kalpos izcili un nesagādās liekas raizes.

Uzņēmums BMI Latvija, Schiedel dūmvadus saviem klientiem piedāvā kopš 2014. gada, savukārt Latvijas tirgū tas darbojas jau kopš 2007. gada. Noteikti vēlamies atzīmēt, ka Schiedel dūmvadi ir ieguvuši visu nepieciešamo sertifikāciju – ekspluatācijas īpašību deklarācijas, CE marķējumus. Visu dokumentāciju iespējams uzrādīt arī Tev – mūsu klientam.

Vairāk par Schiedel uzņēmumu un produkciju lasi schiedel.com/lv/. Vai arī sazinies ar kādu no mūsu speciālistiem.