Drošvien daudzi no mūsu klientiem ievēroja, ka nu jau vairākus gadus, zīmoliem Monier un Icopal priekšā pievienojās trīs burtu salikums – BMI. Tas simbolizēja abu uzņēmumu iekļaušanu lielajā BMI grupā, kas bija kļuvis par vadošo slīpo un plakano jumtu un hidroizolācijas risinājumu ražotāju Eiropā.

Taču tagad, sākot ar 2022. gada 1. maiju, uzņēmumi SIA Monier un SIA Icopal, apvienojas arī juridiski un turpmāk Latvijā būs pazīstami ar nosaukumu BMI Latvija. Ko tas nozīmē mūsu klientiem? Vēl plašākas iespējas, jo tagad papildus dakstiņiem mūsu produktu klāstā būs atrodami arī nerūsējošā tērauda jumta segums AeroDek, bitumena šindeļi, Icopal bitumena ruļļi un Wolfin PVC membrānas, hidroizolācijas risinājumi slīpiem un plakaniem jumtiem, kā arī ekām, zaļo jumtu risinājumi gan slīpiem, gan plakaniem jumtiem un transportbūvju produkti (tiltiem, dzelzceļa tiltiem, autoceļiem utt.).

Mūsu produktu klāsts mājas lapā vēl tiks papildināts, tāpēc, ja kaut ko vēl šobrīd neatrodi, vai tev ir kādi citi jautājumi par mūsu produkciju, droši raksti mums e-pastu uz jumts@bmigroup.com, vai zvani +371 28 232 284.